Kjo ngase ylli botëror, Rihanna shfaqet mjaft provokuese në paraqitjet e saj, shkruan lajmi.net

Ajo është mjaft aktive edhe në shtypin rozë, ku publikon imazhe nga më të ndryshmet, padyshim që as ato sensuale nuk mungojnë.

E fundit fotografi që ka publikuar në Instagram është pëlqyer dhe komentuar mjaft shumë, pasi artistja duket krejtësisht e zhveshur.

Në projekte muzikore nuk është edhe aq aktive, ajo tanimë është fokusuar në biznesin e saj.

“Wild thoughts”, është kënga e fundit e lansuar nga Rihanna. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here