Ky kombinim po i shkon mjaft mirë dhe publiku e ka pranuar me shumë duartrokitje, shkruan lajmi.net

Pas dite këngëve të lansuara të cilat kanë rezultuar të suksesshme ai pati paralajmëruar të reja në fushën e muzikës dhe tani vetëm sa e dha lajmin madhor.

Nëpërmjet Instastory-t ai tregoi se nesër (e mërkurë) në ora 17:00 do të publikohet kënga e tij e re e cila do të titullohet ‘Pa ty’./Lajmi.net/