Pjesa e parë është mbyllur pa gola mes Romës dhe Shakhtarit.

Shikuesit në stadium nuk e panë asnjë gol, por e panë një super-driblim të Alessandro Florenzit, përcjellë “Lajmi.net”.

Ai dribloi dy lojtarë të mysafirëve me lëvizjen e famshme të Zinedine Zidane.

Romës i duhet minimalisht një fitore 1:0 për t’u kualifikuar tutje. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here