Roma do të bëjë dy goditje në ditët e ardhshme në afatin kalimtar.

Verdhekuqët kanë arritur marrëveshjet me mesfushorin e PSG-së, Javier Pastoren dhe portierin e Bolognas, Antonio Miranten, përcjellë “Lajmi.net”.

Lojtarët do të zbarkojnë në kryeqytet nesër ose pasnesër për testet mjekësore.

Detajet financiare do të zbulohen ndërkohë. /Lajmi.net/

Image result for pastore psg

Image result for mirante bologna