Por, Rozana Radi njihet edhe për tekstet që bën për vete dhe për shumë këngëtarë tjerë, shkruan lajmi.net

Ajo sot ka hedhur një fotografi të saj në Instagram, të cilës ia ka lënë një shkrim, që në fakt është një thënie shumë domethënëse.

“Të tjerët flasin keq për ty sepse nuk iu leverdis të flasin keq për veten” janë fjalët e Rozit./Lajmi.net/

screenshot_1we

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here