femija

Ky është momenti shokues se si një makinë 4×4 ka shtypyr 3 vjeçarin Tejas Jaiswal i cili po luante përpara garazhit të makinave pranë shtëpisë së tij.

Fatmirësisht vogëlushi i ka mbijetuar këtij aksidenti të tmerrshëm megjithëse rrotat e automjetit i kanë kaluar sipër.

Ngjarja e rëndë ndodhi në Silvassa të Indisë dhe është filmuar nga kamerat e sigurimit.

Pjesa më e trishtueshme është kur  shoferi megjithëse kupton që ka shtypyr diçka nuk ndalon por vazhdon rrugën.

Jaiswal tanimë është i shtruar në spital me një këmbë të thyer por pritet të kthehet në gjendje normale në vetëm pak ditë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here