Fjala është për projektin muzikor ‘Shqiptare’ mes Tus dhe këngëtarit Bruno, shkruan lajmi.net

Ky projekt muzikor është prodhim i Threedots, me muzikë nga Flori Mumajesi, teksti nga Tus kurse finalizimi i klipit u bë nga Max Production.

‘Shqiptare’ vjen për Brunon pas suksesit të projektit solistik ‘A më do’ të publikuar javë më parë e që ka grumbulluar shumë klikime në Youtube./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here