Për t’i larguar  është gjetur një zgjidhje e shpejtë që do t’iu bëjë menjëherë të ndiheni mirë, sidomos nëse keni për të shkuar në plazh.
Në një gotë me ujë vendosni një tufë të vogël majdanoz dhe lëreni të pushojë për 15 minuta.

Pijeni menjëherë dhe përsëriteni 5-6 herë gjatë ditës. Do ta shihni që shumë shpejt do të ndiheni më të lehtësuar dhe ujërat e trupit do të largohen…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here