Reperi shqiptar ka bashkuar forcat me reperin e huaj Raf Camora i cili jeton në Berlin të Gjermanisë, shkruan lajmi.net

Kënga e paralajmëruar qe një kohë do të publikohet sot dhe Zinzin nuk e ka treguar orën e lansimit të këngës në Youtube.

Ditë më parë ka publikuar në Instagram pamje nga xhirimet e klipit dhe fansat mezi po presin që kënga të dalë./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here