Skuadra nga Londra, ka mposhtur 4:0 Evertonin në stadiumin ‘Wembley’.

Harry Kane me dy gola,  Son Heung-Min dhe Eriksen me nga një gol, shënuan në fitoren e Tottenhamit.

Me këtë fitore, Tottenham renditet në pozitën e pestë me 44 pikë./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here