E të qenit prindër, duket se është një gjë  e lodhshme për këngëtaren, shkruan lajmi.net

Kjo përshtypje është fituar nga një fotografi që këngëtarja e ka hedhur në Instastory.

Në foto shihet një shkrim ku thuhej të mos bëhej zhurmë sepse fëmija po fle kurse nëna është e lodhur dhe e rrezikshme në këtë rast.

Madje Tuna bëri një sondazh në lidhje me këtë çështje, duke pyetur se a ka mundësi që të eskalojë situate!/Lajmi.net/

22532000_2402305546661599_781866417_o

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here