Ajo mbrëmë tregoi se është lodhur nga të qenit nënë dhe se ka rrezik të eskalojë situata, shkruan lajmi.net

Ndërsa, sot ajo në Instastory, ka hedhur një imazh ku shihet se ka fotografuar Tianin teksa në dorë kishte një shishe të Coca Cola-s.

E sipas shkrimit të lënë, Tuna ka pyetur se a ta lejojë Tianin të pijë një pije të gazuar, për herë të parë për të.

Siç duket këngëtarja duhet të lexojë për anët negative të këtyre pijeve, para se t’ia jap djalit të saj./Lajmi.net/

22497220_2402691149956372_1195381728_o

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here