Policia është në kërkim të këtij çifti që kishin bër seks pa asnjë problem, nuk shqetësoheshin fare sepse aty kishte njerëz të tjerë, transmeton lajmi.net.

Identiteti i tyre nuk është bër i ditur.

Në videon e mëposhtme shihet teksa gruaja qëndron e shtrirë në shpinë mbi një tub, ndërsa burri qëndron mbi të.

Zyrtarët po kontrollojnë kamerat për të gjurmuar hapat e tyre dhe kanë intervistuar stafin e lokalit, nga ku u filmuan. /Lajmi.net/

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here