Jo vetëm Oriola Marashi por mesa duket reperi ka një miqësi të mirë edhe me vajzën e Sabianit, Keisi e cila është pjesë e grupit OTR.

Noizy ka postuar së fundmi një video në Instastory, teksa Keisi është e veshur vetëm me të brendshme dhe po zhvillon një photoshoting.

Le të shpresojmë që Keisi të ketë bërë maksimumin dhe foto të kenë dalë sa më mirë.intv

2345_stg423

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here