priestNjë prift gjerman ka vendosur të vetëvritet pasi ishte i varur nga pornografia.

Josef S., 59 vjeç, ka vendosur të vetëvritet por duke u thënë të afërmve të bëjnë të ditur motivin e vendimit të tij ekstrem.

Ai kalonte ditë dhe orë të tëra duke parë filma pornofrafikë dhe duke mos shpëtuar dot prej varësisë mori vendimin ekstrem.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here