bandatKy është moment i një sherri të frikshëm motoçiklistësh në Teksas.

9 persona mbetën të vdekur nga sherri, ndërkohë që policia arrestoi 170 persona dhe sekuestroi mbi 100 armë.

Sherri u zhvillua mes bandave të ‘Cossacks’ dhe ‘Bandidos’, që u përplasën në një restorant.

Shkak për sherrin u bë revolta e një fraksioni të një prej këtyre bandave, pasi nuk ishte ftuar në një konventë ku mblidhen bandat e motoçiklistëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here