Kjo video e xhiruar nga një prej klientëve rrezikon të fusë në burg për disa vite nëj edukatore në Rusi.

22-vjeçarja Katya Gorlova punonte si edukatore në një kopësht, por njëkohësisht ishte edhe një prostitutë.

Ajo kishte një tarifë prej 3 mijë rublash, 35 euro për çdo kontakt me meshkujt.

Siç shihet në video ajo bën lojëra erotike dhe sadomazokizëm me klientët e saj.

Prindërit e fëmijëve që shkojnë në kopështin ku punonte 22-vjeçarja janë shprehur se janë shokuar nga ngjarja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here