Është barazuar në 1:1 rezultati në sfidën mes Liverpoolit dhe Manchester City.

Është Sane që ka shënuar në minutën e 41’ për mysafirët e Cityt./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here