Yerry Mina ka synime të mëdha te skuadra e Barcelonës.

“Është moment i papërshkrueshëm, krenar për shansin që më është dhënë të jem këtu me yje të futbollit botëror”, u shpreh Mina.

“Shpresoj të mësoj sa më shumë nga Messi, Piqué, Umtiti, Masche, të gjithë. Shpresoj të kontribuoj në skuadër dhe të fitoj trofe, që është më e rëndësishmja”, shtoi ai. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here