Francezi arriti të fitojë titullin e tretë radhazi me Realin e Madridit, dhe të 13-tin në histori të klubit.

“Ajo që po jetojmë është mbresëlënëse, nuk kam fjalë. Ju thash lojtarëve ta shijojnë këtë moment”, ka deklaruar Zidane.

“Ata kurrë nuk do të përjetojnë diçka të tillë”./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here