47 vjeçari udhëhoqi Cityn drejt titullit në Premierligë, me arritjen e rekord pikëve, plot 100.

Lajmi për marrëveshjen e re është bërë i ditur në faqen zyrtare të klubit anglez.

“Jam shumë i lumtur dhe i gëzuar. Është kënaqësi të jem në gjendje të punoj këtu”, ka deklaruar Guardiola./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here