Qeni i shpëton jetën foshnjës së hedhur në plehra (Foto)

Një ngjarje e rëndë që i ka shokuar të gjithë është shënuar në Arabinë Saudite më datë 30 tetor. Disa banorë kanë fotografuar një qen i cili mban në gojë një fëmijë të sapolindur, i shoqëruar edhe nga kordoni i lindjes. Ata thanë se fëmija ndodhej në plehra, aty ku me siguri është hedhur nga […]

E refuzoi për seks, polici rrah brutalisht prostitutën në rrugë (Video)

Ky është momenti kur një polic godet një prostitutë në rrugë. Ngjarja ka ndodhur në Shri Lankë dhe, sipas dëshmitarëve që kanë qenë të pranishëm në vendin e ngjarjes, motivi i rrahjes është se gruaja ka refuzuar të bënte seks me të. Në video shihet sesi polici godet me shkop gome prostitutën. Sipas “The Mirror”, […]

Shokuese: Makina shtyp 3 vjeçarin (VIDEO)

Ky është momenti shokues se si një makinë 4×4 ka shtypyr 3 vjeçarin Tejas Jaiswal i cili po luante përpara garazhit të makinave pranë shtëpisë së tij. Fatmirësisht vogëlushi i ka mbijetuar këtij aksidenti të tmerrshëm megjithëse rrotat e automjetit i kanë kaluar sipër. Ngjarja e rëndë ndodhi në Silvassa të Indisë dhe është filmuar nga […]

VIDEO/ Kur zihen bandat e frikshme të motoçiklistëve

Ky është moment i një sherri të frikshëm motoçiklistësh në Teksas. 9 persona mbetën të vdekur nga sherri, ndërkohë që policia arrestoi 170 persona dhe sekuestroi mbi 100 armë. Sherri u zhvillua mes bandave të ‘Cossacks’ dhe ‘Bandidos’, që u përplasën në një restorant. Shkak për sherrin u bë revolta e një fraksioni të një […]

VIDEO/ Polici rreh brutalisht 35-vjeçaren, s’pranoi të bënte seks me të

Ky është moment kur një polic rreh brutalisht në mes të rrugës një prostitutë 35-vjeçare. Weerasinghe Arachchilage Kanthilatha thotë se është rrahur, pasi nuk ka pranuar të bëjë seks me të. Policia tashmë ka nisur hetimet për këtë rast tronditës.

VIDEO/ Shokuese, turma sulmon dy vajza për veshjen “skandaloze”

Kjo video është bërë në një nga rruget e Marokut. Një turmë ka sulmuar dy vajza në mënyrë shokuese. Shkak për këtë, është bërë veshja “skandaloze”. Një nga vajzat ka mundur të shpëtojë, ndërsa tjetrën turma e ka future në një godinë. Video nuk tregon më shumë se çfarë ka ndodhur më tej.

VIDEO/ Dadoja mizore, shkelmon dyvjeçaren por…

Një prind në Singapor vendosi një kamera për të parë se si sillej dadoja e tij me dy fëmijët. Por ajo që pa e la atë gojëhapur. Ai pa dadon teksa shkelmoi vajzën e tij dyvjeçare duke e rrëzuar përdhe. Christophet Sun e pushoi atë menjëherë nga puna dhe bëri një denoncim në polici. “Ndjehem […]

VIDEO/ Pamjet dramatike, dy të rinj filmojnë momentin para vdekjes

Një video e publikuar në Youtube tregon momentin dramatik kur dy të rinj në gjendje të dehur përplasin makinën dhe humbasin jetën. Shoferi Kyle Careford, 20 vjec, dhe miku i tij Michael Owen 21 vjeç, humbën jetën në moment pasi makina e tyre Renault Clio u përplas me murin e një kishe në prillin e […]

Thërret emrin e një tjetre gjatë seksit, e shoqja e masakron...

Një bashkëshort amerikan është masakruar me thikë nga e shoqja xheloze. Christopher Balazi është goditur disa herë me thikë nga bashkëshortja 39-vjeçare, Christina, ndërsa kanë qenë duke bërë seks. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Florida. Pas arrestimit, 39-vjeçarja tha se e goditi me thikë të shoqin disa herë, pasi ndërsa kanë qenë duke bërë […]

FOTOT/ Horrori, vret prindërit dhe me trupat bën seks dhe u...

Kjo ngjarje ka shokuar Argjentinën. Leandro Acosta, 25 vjeç, ka vrarë mamanë e vet Miryam Koëalczuk, 50 vjeç dhe njerkun Ricardo Klein Por, ai nuk është mjaftuar me kaq. 25-vjeçari ka bërë seks me trupat e pajetë. Madje, ka ngrënë edhe disa copa nga trupi i tyre, ndërsa një pjesë të trupave ua ka hedhur […]
- Advertisement -

T‘Lexuara

N‘Fokus