Era Istrefi ‘prek’ edhe një tjetër ëndërr në Moskë, këtë mund...

Këngëtajra ka performuar bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam këngën zyrtare të Kampionatit, shkruan lajmi.net. Edhe pas përfundimit të Botërorit, Era po vazhdon të...

Oferta për Mandzukic, vjen vendimi i fundit nga Juventus

E ardhmja e Mario Mandzukiç do të vazhdojë të jetë bardhezi. 32-vjeçari i cili zhvilloi një botëror të jashtëzakonshëm me Kroacinë duke u renditur të...

A është kjo mësuesja më seksi që keni parë ndonjëherë? (Foto)

Pasi një nxënës i saj publikoi një video teksa shpjegonte mësim, fotot e saj në “Instagram” u “mbytën” me pëlqime dhe shpërndarje. Mësuesja e matematikës...

Ronaldo: Ja pse u transferova te Juventusi

Pesë herë fituesi i Topit të Artë, la Real Madridin për t’iu bashkuar skuadrës më të trofeshme në Itali. Në prezantimin para gazetarëve, Ronaldo ka...

Ka profesion të njëjtë me Norën, Roberti zbulon se kush sjell...

Roberti ka qenë së fundi i ftuar në një intervistë për emisionin “Mirage”, ku zbuloi të pathëna rreth jetës së tij, shkruan lajmi.net. Ndër të...

Deklarata e Didier Deschamps pas shpalljes kampion bote me Francën

Pas finales së humbur dy vite më parë ndaj Portugalisë në Euro 2016, Didier Deschamps arrin të triumfojë në Kupën e Botës 2018. Ishte një...

Ja çfarë thotë trajneri i Kroacisë pas humbjes nga Franca

Trajneri i Kroacisë ka përgëzuar ekipin e tij për ndeshjen e zhvilluar, ndërsa Francën për suksesin e arritur. “Unë e përgëzoj Francën për titullin, kemi...

Presidenten e Kroacisë e ‘tradhtojnë’ lotët pas finales së Kupës së...

Presidentja Kolinda vëmendjen ka marrë edhe në finalen e Kupës së Botës, ku Kroacia humbi nga Franca me rezultat 4:2. Tek momenti i dhurimit të...

Atmosferë ekektrizuese në Kroaci para finales së Kupës së Botës

Me fillim nga ora 17:00 në Luzhniki, Kroacia dhe Franca takohen mes vete për të zhvilluar finalen e Kupës së Botës. Numër i madh i...
- Advertisement -

T‘Lexuara

N‘Fokus