Kjo është arsyeja pse Mimoza Shkodra ka ardhur në Kosovë

Këngëtarja Mimoza Shkodra konsiderohet si njëra ndër këngëtaret e cila ka pasur suksese ndër vite, si me projektet solo ashtu edhe bashkëpunimet, shkruan lajmi.net. Ajo...

Gjiko publikon foton më emocionuese ndonjëherë me gruan e tij Elitën

Moderatorja Elita Rudi është duke pritur fëmijën e parë të Gjikos dhe dyshja janë të emocionuar shumë, shkruan lajmi.net. Të tillë shfaqen nëpër postimet e...

Hiqni dilemën, Khloe i ka vithet më të mëdha se të...

Kim Kardashian është emri më i komentuar në botën e shoubizit edhe krejt kjo falë vitheve të bollshme, shkruan lajmi.net. Mirëpo një foto e fundit...

Pas kritikave të ashpra, ja çfarë bën Aurela Hoxha

Bukuroshja shqiptare, Aurela Hoxha gjatë një interviste të fundit  në emisionin “Pop Culture – Flakë Fare” dha një deklaratë pas të cilës kritikat drejt...

Komentuesi e pyet a martohesh në fshat, Dafina kapet me të:...

Këngëtaren Dafina Zeqiri shpesh e kemi parë duke u kthyer përgjigje fansave nëpër rrjete sociale, sidomos në Instagram, shkruan lajmi.net. Përveç tyre, Duffye  përgjigje u...

Dafina Zeqiri jep lajmin e gëzueshëm për fansat

Dafina Zeqiri ka pak kohë që ka publikuar projektin e ri në bashkëpunim me Noizyn, por ajo nuk u ndal me kaq, shkruan lajmi.net. Përmes...

E gjithë bota e Adelina Ismailit në një foto

Adelina Ismaili vitet e fundit është fokusuar më shumë në jetën private, sidomos në rritjen e djalit, shkruan lajmi.net. Së fundi, këngëtarja ka ndarë me...

Mozzik fillon blerjet e shtrenjta për foshnjën

Mozzik dhe partnerja e tij, Loredana së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë, shkruan lajmi.net. Tashmë Loredana është në muajt e fundit...

Alban Ramosaj sapo zbuloi arsyen se përse vazhdon të jetë pa...

Ai është padyshim një prej këngëtarëve më të dashur për publikun, por dhe një prej më të preferuarëve sidomos nga vajzat dhe jo më...

Enca tregon a është e virgjër, shokon me deklaratën: Nuk kam...

Këngëtarja Enca Haxhia ka rrëmbyer vëmendjen me sukseset e saj por edhe me provokimet në paraqitjet e saj, shkruan lajmi.net. Duke qenë njëra ndër femrat...
- Advertisement -

T‘Lexuara

N‘Fokus