Reperi ka qenë së fundi protagonist i rubrikës “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

2po2 u përgjigj në pyetjet ku përballë kishte emra të njohur, shumë prej tyre kolegë dhe miq të mirë të tij.

Ndër të tjera, ai u ‘detyrua’ të zgjedhte edhe mes Capital T dhe Ledri Vulës meqë rast u vu në siklet.

Ndiqeni videon e mëposhtme nga minuta 2:41 dhe mësoni se kë zgjedh Besniku. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here