Kështu është edhe, këngëtari i njohur, Albatrit Muçiqi i cili ka hedhur një fotografi në Instagram gjersa tregon veturën e tij luksoze, shkruan lajmi net.

Ai ka ndarë pamje me ndjekësit e tij, e sidomos për ata që janë fansa të zjarrtë të veturave të tipit të ri.

Nga ana tjetër, Albatriti është shumë i angazhuar në projekte muzikore dhe koncerte të ndryshme, e padyshim se edhe këngët e reja nuk ka lënë anash. /Lajmi.net/

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here