Antoine Griezmann pritet të largohet nga Atletico Madrid, pas përfundimit të këtij sezoni.

Por, e ardhmja e tij mund të mos jetë te rivali i madh nga La Liga, Barcelona.

Mediat spanjolle raportojnë se Griezmann ka zgjuar interesim edhe nga Manchester United dhe Paris Saint-Germain, përcjell “lajmi.net”.

Sulmuesi francez ka paralajmëruar se do të vendosë për të ardhmen e tij para “Kampionatit botëror 2018” në Rusi. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here