Këngëtari ka rrëfyer shumëçka nga jeta profesionale dhe ajo private, shkruan lajmi.net.

Ndër të tjera, ai foli për faktin se çfarë ka ndryshuar tek ai pasi është bërë baba i një vajze të cilën e ka pagëzuar me emrin Una.

Kur jemi tek vajza, për “Mirage”, Besniku ka treguar se kush ia vuri emrin vajzës dhe cili është kuptimi i tij.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë thotë këngëtari. /Lajmi.net/

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here