Portugalia dhe Spanja do të takohen në Kupën e Botës në kuadër të grupit B.

Ndeshja mes Portugalisë dhe Spanjës fillon nga ora 21:00, dhe Cristiano Ronaldo pret fitore.

“Do ta mposhtim Spanjën”, i ka thënë Ronaldo korrespodentit të AS në Rusi./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here