Ajo tashmë është shpërngulur në SHBA ku edhe atje po e zhvillon jetën private dhe karrierën profesionale, shkruan lajmi net.

Zeqiri është goxha aktive edhe në rrjete sociale, e cila publikon fotografi dhe video të llojllojshme për mijëra ndjekësit që ka.

Megjithatë, me anë të një fotografie të publikuar më parë Duffye bën të ditur se është në përgatitje të diçkaje të re, e padyshim që fjala është për këngën e saj.

“28 qershor”, është mbishkrimi i imazhit duke mos dhënë detaje të tjera.

Kënga e fundit e lansuar nga ajo është “Ti e din”. /Lajmi.net/

⚔️

A post shared by DAFiNA (@dafina.zeqiri) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here