Pasi u shfaq në videoklipin e French Montana-s, këngëtarja shqiptare nuk ndalet. Së fundmi ajo po punon me një ndër artistët me famë botërore.

Ajo po bashkëpunon me vokalistin e grupit ‘Magic’, Nasri.

Ky grup me këngën e tyre ‘Rude’ arritën një sukses të madh. Kjo këngë ka në YouTube mbi 1 miliard klikime. Mirëpo si duket këngëtari i njohur Nasri e pëlqen shumë Dafinën dhe ka thënë fjalët më të mira për të.

“Drejt nga Kosova. Dafina Zeqiri krijoi pak kohë për mua gjatë udhëtimit në LA. Në shkruajtëm diçka që duket si klasike. Grua e fuqishme. Këngëtare e shkëlqyer.” , shkruan ai në rrjete sociale./intv.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here