Ahmetaj, ka shkuar për pushime me të dashurin e saj, Argjentin. Dyshja, siç thuhet janë përshtatur shumë mes vete dhe po ja qojnë mirë.

Dhurata, duket sheshit se është dashuruar kokë e këmbë, shkruan “Kosovarja”.

E, në brëgdet ajo ka shfaqur edhe linjat e saj të mrekullueshme. Duket mirë me bikine dhe pranë të dashurit./Kosovarja/