Rasti ka ndodhur në Prishtinë, ndërsa i dyshuari është dërguar në paraburgim.

“Ankuesja femër K/Shqiptare, ka njoftuar se djali i saj mashkull K/Shqiptar, e ka kanosur dhe i ka vjedhur kartelën e bankës, nga ku ka tërhequr 50 (pesëdhjete) euro”.

“Pas intervistimit me vendimin e prokurorit i dyshuari dërgohet në qendrën e mbajtjes”, thuhet në njoftim./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here