Për Kallashin surprizat nuk kanë të ndalur, para pak ditësh asaj ju bë një surprizë e këndshme, një veturë Porshe Cayenne në vlerë 100.ooo euro, ndërsa sot për Donjeta Kosumin kishte një surprizë tjetër.

Nuk mund të imagjinoni se çfarë surprize pati sot valltarja që po pushton mediat rozë kohën e fundit . As që mund të ju shkojë mendja, ndoshta dikujt po, ndoshta edhe jo .

Sot valltarja superseksi Kallashi, që është e njohur gjithandej për format e saj seksi, pati një telefonatë jo të zakonshme, transmeton Kosova-Info.com

Pati një telefonatë nga nje politikan i cili i ofroi hiç më pak se 1 milion euro . ”Njëri nga politikanët, sot në mëngjes më telefonoi dhe më ofroi 1 milion euro ” tha ajo .
[kicustom_gallery source=”media: 13193,13194,13192″ limit=”100″ link=”lightbox” width=”180″ height=”200″ title=”never”][ads2]Redaksia jonë me qëllim për ta konfirmuar lajmin, kontaktuam Kallashin.

Kosova-Info.com : A është e vertet së njëri nga politikanët ju ka ofruar 1 milion euro ? 

Kallashi : Po ësht shumë e vertet . /Kosova-Info.com

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here