Këngëtarja Eni Koci ka bërë publike një bisedë që ka pasur me një ndjekës, bisedë kjo që për të ka qenë e tmerrshme, shkruan lajmi.net

Ka qenë një person që po ia rikujton vdekjen Enit dhe idejen se kur të vdes do bëhet ushqim për krimba.

Eni e shokuar nga replikimet e tilla, tha se ka nevojë për njerëz me energji pozitive./Lajmi.net/

screenshot_3

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here