Ajo gjendet vazhdimisht në udhëtime, të cilat i shfrytëzon për të punuar rreth projekteve të reja, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja njihet për stilin unik, artiste që guxon të eksperimentojë në veshje dhe që shpenzon goxha shumë në to.

Bazuar në disa prej imazheve që sjell në rrjete sociale, ajo shumë shpesh shihet e veshur me “Gucci”, e kështu ishte edhe së fundi.

Kujtojmë që projekti i fundit muzikor nga Era është “Oh God”, në duet me Konshens. /Lajmi.net/

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here