Federata e Futbollit të Spanjës, ka zgjedhur Marokun për të organizuar Superkupën.

Ndeshja mes Barcelonës dhe Sevillas zhvillohet nga ora 22:00.

Formacionet zyrtare:

Barcelona:

Sevilla:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here