Eintracht Frankfurt dhe Bayern Munich, do të zhvillojnë finalen e Superkupës së Gjermanisë, fillim nga ora 20:30.

Formacionet zyrtare:

E. Frankfurt:

Bayern Munich:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here