Gigi Hadid ka pozuar për firmën Guess që nga mosha 2 vjeçe.

Dhe në një video të realizuar të premten, 19 vjeçarja ka zbuluar disa skena nga puna e saj si modele, teksa seti i saj i preferuar duket se është ai i fundit i realizuar në qytetin e saj në Malibu, në Kalifroni.

Gigi, e cila është vajza e Yolanda Foster  ka ekspozuar edhe njëherë trupin dhe bukurinë e saj pë koleksionin Spring/Summer  2015 ./j.h

giigi haidi

'Favorite campaign yet' The  beauty - who was named as the face of Guess in 2012 - recently posed for the Spring/Summer 2015 ad campaign

Not all jeans: Gigi ditched denim trousers for a string bikini and loose-fitting top

Glam squad: Gigi was dressed in a white lace crop top while a makeup artist added an extra gloss of pink lipstick

She's a pro! She reclined on wooden branches to get the perfect shot

Beach babe: Gigi posed seductively in a revealing black bikini and sheer maxi skirt

Having fun! Gigi got playful for the camera while getting prepped for the next shot

On location: Gigi Hadid gave fans a behind-the-scenes look of her 2015 Guess Spring/Summer photo shoot in a new video which was shot in her hometown of Malibu, California