Dhe në një video të realizuar të premten, 19 vjeçarja ka zbuluar disa skena nga puna e saj si modele, teksa seti i saj i preferuar duket se është ai i fundit i realizuar në qytetin e saj në Malibu, në Kalifroni.

Gigi, e cila është vajza e Yolanda Foster  ka ekspozuar edhe njëherë trupin dhe bukurinë e saj pë koleksionin Spring/Summer  2015 ./j.h

2568E29400000578-0-image-m-12_1423261509593

251A0F4800000578-2934450-image-a-32_1422726767426

2568E27D00000578-0-image-m-16_1423261900403

2568E0B000000578-0-image-m-18_1423261925134

2568E22B00000578-0-image-m-22_1423261970769

2568E23300000578-0-image-m-28_1423262090339

2568E08200000578-0-image-m-14_1423261578236