“Ma sillni, edhe pse e kam nip, do ta djeg vetë të gjallë”, ka thënë Kujtim Zykaj.

Kujtimi njëkohësisht është edhe vëllai i Demirit që është njëri nga viktimat. Ai ka shkuar edhe për ngushëllime në familjen e vëllait të tij të ndjerë, shkruan Lapsi.al.

Disa banorë i kanë cilësuar familjen e të vrarëve si familje e qetë dhe që nuk donin probleme. Ata poashtu kanë thënë se nuk e kanë ditur që vrasësi ka qenë djalë problematik.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here