Mesfushori kroat ka vendosur të qëndrojë te Real Madrid pas një takimi që ka pasur me presidentin Florentino Perez.

Pas dështimit të arritjes te Modric, Interi po shikon alternativa tjera për mesfushën për të rritur konkurrencën dhe cilësinë në këtë pozitë.

Drejtuesit e “Zikaltërve” janë duke e menduar kthimin e mesfushorit të Barçës, Rafinha, i cili është emri më i pëlqyer për trajnerin Luciano Spalletin dhe tifozët e kësaj skuadre.

Rafinha në gjysmën e edicionit të shkuar luajti për Interin duke u paraqitur në 17 ndeshje dhe realizuar 2 gola./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here