Ai ka uruar paqe, mirëqenie dhe harmoni në familjet dhe shtetin e Kosovës, njofton Klan Kosova.

Statusi i tij i plotë:

Të gjithë besimtarëve myslimanë ju uroj përzemërsisht përmbylljen me devotshmëri të muajit të shenjtë të Ramazanit.
Paqja, mirëqenia e harmonia mbizotërofshin në të gjitha familjet dhe në shtetin e Kosovës.
Urime Festa e madhe e Fitër Bajramit!/Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here