Mesa duket çifti janë shumë të lumtur së bashku, kështu reflektojnë edhe përmes një fotoje të cilën bashkëshorti i këngëtares e ka publikuar përmes llogarisë së tij në Instagram teksa e puthë plot afsh dhe dashuri Argjentinën. /Indeksonline