Braziliani ka kaluar vitet më të mira në fanellën e Milanit, ku ka fituar një titull të Ligës së Kampionëve dhe një Top të Artë.

Ai aktualisht po jeton në Brazil me familjen e tij, por shprehet i gatshëm për të plotësuar një pozitë te Milan nëse i kërkohet një gjë e tillë.

“Raporti im me Milanin ka qenë gjithmonë i afërt, dhe tani me kthimin e Leo dhe Maldini, me të cilat kam luajtur, bën që të kam lidhje edhe më të fortë me klubin”, ka deklaruar Kaka.

“Prioriteti im është që të qëndrojë në Brazil me fëmijët e mi, por dyert janë gjithmonë të hapura dhe unë mund të shoh se si punon bota e drejtorit të sportit”./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here