Ai sot feston ditëlindjen e 30-të, me ç’rast kanë filluar urimet në rrjetet sociale nga miqtë dhe të afërmit e tij, shkruan lajmi net.

Klajdi tashmë ka realizuar këngë mjaft të dëgjuara dhe të pëlqyera nga publiku, e kjo e fundit është “Mbase”, që e ka lansuar në ditën më të rëndësishme të tij. /Lajmi.net/