Padyshim jeta e tij super luksoze e ka bërë Fatmirin të komentohet gjerësisht nga mediat rozë.

Jeta e shtrenjtë, makinat luksoze, udhëtimet e shpeshta dhe së fundmi postimi i disa InstaStory-ve, na bëjnë të mendojmë se ai jeton si një “princ”.

makinat.PNG

Siç thashë edhe më sipër se fundmi djali i biznesmenit Irfan Hysenbelliu, ka vendosur të ndajë me fansat e tij në Instagram disa foto nga shtëpia e tij e re që thjesht duket fantastike.

Në foto vërejmë se dhoma kryesore do të ketë një panoramë të plotë të qytetit.

pamja_nga_det.PNG

Ndërkohë shtëpia do të përfshijë një palestër, sauna, si edhe një dhomë kinemaje.

palestra.PNG

 

kinemaj_a.PNG

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here