Ai ka qenë i ftuar në një intervistë për emisionin “Mirage”, ku foli më shumë rreth profesionit që ushtron, shkruan lajmi.net.

Ai zbuloi detaje rreth projektit “Si Bugatti”, të cilin e ka në duet me reperin Gjiko, e i cili po pritet shumë mirë nga publiku.

Për “Mirage”, Skerdi zbuloi nëse vallëzimi i Gjikos ishte planifikuar me skenar, apo kishte qenë krejtësisht spontan.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni të vërtetën. /Lajmi.net/

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here