Marina dhe Luana Vjollca shumë shpesh gjenden në udhëtime jashtë vendit, ku vizitojnë destinacione të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ato kanë udhëtuar në Itali, nga ku kanë publikuar disa imazhe në rrjete sociale, udhëtim ky i realizuar për dasmën e Sara Hoxhës me Ledion Liçon.

Njëra ishte veshur me ngjyrë jeshile, e tjetra me të verdhë, por që të dyja dukeshin për mrekulli.

Bashkë me motrat Vjollca ishte edhe bashkëshorti i Marinës, reperi Getoar Selimi. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here