Ajo sigurohet që gjithnjë të rrëmbejë vëmendjen e publikut me pozat provokuese dhe imazhet e nxehta që herë pas here sjell, shkruan lajmi net.

Bejleri është njëra nga fytyrat më atraktive të ekranit, ku edhe tani është shfaqur shumë provokuese në hapjen e Kampionatit Botëror “Rusia 2018”.

Me këtë fizik të mrekullueshëm, Ilda po vazhdon të jetë në top formë, e që padyshim se nuk ndalet së punuari për të.

Përpos karrierës së bujshme profesionale, ajo është përfolur edhe për lidhjet e dashurisë sidomos me deputetin e PD-së, Klevis Balliu. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here